Detail srazu - Adrenalin Morava


Srazy

Vložit do kalendáře Dodatečná registrace Účastníci srazu

Adrenalin Morava
Organizátor Subaru klub
Datum konání 10.02.2007 Tento sraz již proběhl
Země
 Česká republika
Město Mohelnice
Přihlášeno 19 lidí, 17 vozidel, 1 382 koní
Koordinátor muf ... zodpovědný za zorganizování tohoto srazu
Přidal muf ... přidal sem tento sraz (31.01.2007)

www.advokat-nj.cz/subaru2.mpg

POZOR ZMĚNA !!

Z důvodu totální rozbahněnosti v Dlouhé Loučce se celá akce přesouvá do Mohelnice.

Čas srazu zůstává stejný (11.00 hod), místo srazu ATC Mohelnice (autokemp), restaurace s posezením zajištěna, trať po velkém nervovém vypětí pronajmuta.

Kudy, kudy cestička? V Mohelnici nahoru na most směr Hradec, za mostem po levé straně je pumpa a naproti ní odbočíte vpravo na Křemšín a po pár stech metrech jste u ATC Mohelnice. Poté se bude pokračovat do Křemšína ve kterém se na vidličce odbočí doleva a na další vidličce doprava a po několika stech metrech jste na místě.

Moc se všem omlouvám za případně způsobené komplikace, ale nic lepšího, (pokud jsem tuto akci nechtěl odpískat) jsem za posledních 48 hodin nestihl udělat.

Pokud tedy budete chtít, tak v sobotu nashledanou!

http://www.mapy.cz/?query...@vizType=none@vizIds=none

Informace o srazu: muf

Cílem tohoto setkání je ověřit si možnosti své a potažmo i možnosti svého milovaného vozidla jistého japonského výrobce. Jedná se o to, že budete mít možnost protáhnout své Subárko po motokrosové trati a vyzkoušet si to, co v běžném provozu nikdy nezkusíte.

Trať bude pochopitelně legálně pronajmuta a upravena tak, aby nedošlo při dodržení pokynů organizátora k poničení vozidel. Počítá se, že toto hemžení by mohlo být celodenní a posléze se můžeme odebrat do blízké restaurace, kde by se v případě zájmu dal zařídit pronájem salónku, takže by nás nikdo nerušil a mohli jsme tam u dobrého jídla vstřebávat své zážitky.

Muf vzkazuje:

TAK CHLAPI, JAK JE Z FOTEK ZŘEJMÉ, TRAŤ JSEM PROJEL A MOHU SE S VÁMI PODĚLIT O SVÉ POZNATKY. PROTOŽE NECHCI, ABY NĚKDO DORAZIL A POTOM SI NEMOHL TRAŤ PROJET, UVÁDÍM NÁSLEDUJÍCÍ: DLE MÉHO JE TO SJÍZDNÉ PRO FORESTRA, OUTBACKA A PRO JUSTY. OSTATNÍ SE TAM NESVEZOU Z DŮVODU NÍZKÉHO PODVOZKU !! POCHOPITELNĚ, AŤ PŘIJEDE KDO MÁ ZÁJEM A CHUŤ TŘEBA JEN POKECAT, JEN JSEM NECHTĚL, ABY BYL NĚKDO ZKLAMÁN. VŠECHNY VÁS ZDRAVÍM, TĚŠÍM SE NA VÁS A ZÁJEMCI, NECH SE PROSÍM ZAREGISTRUJÍ. DÍKY, MUF.

P.S.: PŘÍJEZD NA MÍSTO SAMÉ NAVRHUJI KOLEM 11.00 HOD.


Na sraz se přihlásili, že přijedou

Přijelo  17 15 + 2
Nepřijelo  2 2 + 0
Zatím nepotvrzeno  0

Přijel Člen klubu Přijede vozem Komentuje takto Morálka
René

Bude náročný pateční večer. Snad se včas proberu. Pokud bude trať pro Imprezu moc hluboká, tak se alespoň kouknu co dovedou větší bratři.

92 % Morálka
Bude náročný pateční večer. Snad se včas proberu. Pokud bude trať pro Imprezu moc hluboká, tak se alespoň kouknu co dovedou větší bratři.
92 %
losos007

jestli to klapne přijedu

75 % Morálka
Impreza I GC / GF / GM sedan jestli to klapne přijedu
75 %
vladimir
100 % Morálka
Impreza I GC / GF / GM sedan 100 %
stoky

Asi dojedu až na místo, chci si prubnout rychlost na dálnici (je to tam z kopce - třeba mne za Lipníkem ten radar nevezme).

100 % Morálka
Outback Asi dojedu až na místo, chci si prubnout rychlost na dálnici (je to tam z kopce - třeba mne za Lipníkem ten radar nevezme).
100 %
Maikon

rád přijedu, doufám že mi do toho nic nevleze

67 % Morálka
Justy rád přijedu, doufám že mi do toho nic nevleze
67 %
Ladis

Bud prijedu svym autem, nebo se svezu s Tomokingem

100 % Morálka
Impreza I GC / GF / GM WRX / GT Bud prijedu svym autem, nebo se svezu s Tomokingem
100 %
Karllos

Měl bych odjet od Subaru Opava v 10.00. Doporučuji účastníky "štosovat se" - shromažďovat - na té cestě co vede z Krnovské dozadu k prodejně, určitě s tím nebudou mít problém, spíš naopak... na Krnovské je totiž tuším zákaz úplně všeho... takže kolona více aut už by asi byl problém, mám zkušenost že řidiči MHD občas rádi dost bonzujou. A poté bych navrhoval společnou jízdu směrem Bruntál, Rýmařov, místo akce. Doufám že bude všude signál mobilu, protože mám v práci tzv. dosažitelnost.... Podle poslední dohody odjezd 9.30 z Krnovske od Subaru !

82 % Morálka
Outback Měl bych odjet od Subaru Opava v 10.00. Doporučuji účastníky "štosovat se" - shromažďovat - na té cestě co vede z Krnovské dozadu k prodejně, určitě s tím nebudou mít problém, spíš naopak... na Krnovské je totiž tuším zákaz úplně všeho... takže kolona více aut už by asi byl problém, mám zkušenost že řidiči MHD občas rádi dost bonzujou. A poté bych navrhoval společnou jízdu směrem Bruntál, Rýmařov, místo akce. Doufám že bude všude signál mobilu, protože mám v práci tzv. dosažitelnost.... Podle poslední dohody odjezd 9.30 z Krnovske od Subaru !
82 %
tomoking

uz se tesim :)

100 % Morálka
Forester uz se tesim :)
100 %
muf

Když už jsem to dal dohromady, tak se tam taky přijedu mrknout.

90 % Morálka
Když už jsem to dal dohromady, tak se tam taky přijedu mrknout.
90 %
Doro

Myslím, že nehrozí, abych chyběl. ....by to moselo být sakra drsné, abych to fakt nedal

100 % Morálka
Myslím, že nehrozí, abych chyběl. ....by to moselo být sakra drsné, abych to fakt nedal
100 %
Pyt

Z Prostějova to je kousek, chtěl bych přijet mrknout, a třeba něco vyfotit.

100 % Morálka
+1 Z Prostějova to je kousek, chtěl bych přijet mrknout, a třeba něco vyfotit.
100 %
dragstar2004

Větší pech mít nemůžu. Užíjte si to nadmíru. snad to výjde příště.

81 % Morálka
Větší pech mít nemůžu. Užíjte si to nadmíru. snad to výjde příště.
81 %
Husa
impreza kombi 2.5l , b4

V 10.00h budu v OPAVE čekat před autosalonem SUBARU 10min a pak teprve pojedu směr Loučka. Kdo to má při cestě zastavte se, pojede nás víc...

100 % Morálka
impreza kombi 2.5l , b4 V 10.00h budu v OPAVE čekat před autosalonem SUBARU 10min a pak teprve pojedu směr Loučka. Kdo to má při cestě zastavte se, pojede nás víc...
100 %
vitafi
94 % Morálka
Impreza I GC / GF / GM 94 %

Diskuze o srazu

Nové téma

Srazy