Uživatel storba


Výměna aneb jsem blázen?

2015-02-25 10:42:24 (2 let, 6 měsíců)

Jen si tak přemýšlím nad tím, kolik se na světě najde bláznů(jako já), kteří jsou schopni vyměnit mnohem novější a méně ojetý auto za Subaru, jen proto, že je to Subaru. Osobně "měním" Octavii combi(2011) s nájezdem cca 42000km za Subaru Forester(2007) s cca 130000km.

Pro / Proti:

Proti:

1. Subaru má nepoměrně menší kufr. To jsem zvědavej, jak se do toho auta budeme balit, když máme starosti se vejít do Octy (Ano, i na víkend na cahlupu je potřeba s sebou vézt tuny "zbytečností")

2. Spotřeba - nejsem si jist, jak slušně napsat, že ta Octa baští asi polovinu toho co Forester

3. Servisní náklady - toto je trošku "proti" a trošku "pro" - servis u Subaru bude hodinově a nákladama na díly poněkud dražší, než u škodovky(nemyslím vyloženě srovnání cen u autorizovaného dealera) - na druhou stranu Forester je držák, takže do servisu (doufám) nebudu muset jezdit tak často

4. Stáří+nájezd - Co dodat k prvnímu odstavci...

Pro:

1. Jízda - žádná škodovka nebude nikdy jezdit tak dobře jako japonské plejády

2. - 9999999999999. - Subaru je pro mě srdcová záležistost a když si srdce poručí, mozek se vypne(ale v tomto případě by toho mozek nemusel v budoucnu litovat)

Janek (Vorezprutivoe)

P.S. Kdyby někdo z Vás chtěl můj výlev okomentovat, jen houšť...

SUBARU SUBARU


  peta.kolar, 1 let, 7 měsíců

Naprostý souhlas. Já vybíral auto rok, ale jak jsem uviděl to svoje současné, málem jsem se rozbrečel. Plně tě chápu a taky si užívám každý kilometr.


  sima, 2 let, 4 měsíců

Uvažuješ dobře,rozhodně subaru,zážitek jak z jízdy tak ze spotřeby a ze servisuAle ne vážně,shrnul jsi to trefně,když to sečtu,do octávky bych nikdy nešel,tj nuda a ten servis by jsi neměl tak často řešitJezdit a kochat se a jezdit a nudit se,tj rozdíl,který je k nezplacení,tj prostě radost a rohlík na papuli věčný,nakonec žijem jen jednou,no i když i to je k debatě,ale proč jezdit nudně i třááá vícero životy?Seznam členů