Články


Subaru sraz letní aneb cesta kolem Světa

2007-08-21 Přečteno: 4 074xOd pátku 14. do neděle 16. září se koná již 3. Subaru sraz tentokrát v Třeboni. V pátek si projdeme Třeboňské památky a zajímavosti. Navštívíme pivovar, expozici, zámek a objedeme Svět.

V sobotu již od 9ti hodin začíná hlavní program. Všechna Subaru auta přijedou na Třeboňské náměstí. Očekáváme příjezd 100 aut a 300 účastníků. Z radniční věže se tak naskytne nevšední podívaná na naše vozidla z výšky.

V 10 hodin se vydáme na společnou spanilou jízdu Třeboní a zamíříme směrem na Borovany. Zde bude probíhat další program v podobě různých dovednostních soutěží pro řidiče a jejich posádky. Zájemci si vyzkouší i svezení na soutěžní trati. Dále bude možno si prohlédnout a vyzkoušet nové modely vozů Subaru, které přivezou prodejci z celé ČR. K vidění budou i ostatní výrobky, které nesou značku Subaru. Bude k vidění i z cela nová Impreza pro rok 2008. Přijede nám známý soutěžní jezdec v rallye Silvestr Mikuláštík (samosřejmně se Subaru).

Po skončení soutěží v Borovanech se přemístíme zpět do kempu Ostende v Třeboni. Zde budou pokračovat další soutěže, je připraven program pro děti. Večer mohou účastníci srazu ochutnat různé speciality Třeboňských ryb a dál bude probíhat volná zábava, doplněná různými překvapeními, vylosováním tomboly a předáním cen vítězům soutěží. ...

Neděle bude již jen příjemným závěrem, kdy se již účastníci budou vydávat k domovu. Kdo bude mít zájem, může se ještě porozhlédnout po Třeboni a jejím okolí.jirka - Jiří Průša, organizátor


Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články