Články


Legacy 2007

2006-06-01 Přečteno: 2 810x

Pro rok 2007 dostane Subaru Legacy mírné změny. Především bude upravena technika, ale i jistých viditených změn dozná i karosérie. Subaru tak chce zvednout zájem o automobil, který si za roky prodejů vydobyl opravdovou úctu.

Subaru Legacy 2007, a to i ve verzi Outback, půjde zanedlouho do prodeje.
Zatím se však na něj mohou těšit pouze v Japonsku. Disponovat bude symetrickým pohonem všech kol a tradičními agregáty typu boxer o objemech 2,0 l (s turbodmychadlem) a 3,0 l. Výkonnější verze dostanou moderní SI-Drive (Subaru Intelligent Drive system), který nabízí lepší přenos výkonu na kola v součinnosti s motorem, čímž sníží spotřebu paliva.

Nové Legacy bude mít navíc upraveno spalování pro dosažení přísnějších emisních limitů.Výrazných změn by se měla dočkat také šestistupňová manuální převodovka. Na tváři modelu se změní čelní maska, která bude mít výraznější a mohutnější chromování. Doplní jí další dílčí změny, jako upravené vstupy vzduchu na nárazníku apod. V interiéru přibudou další dekorativní panely, u modelů s SI-Drive bude vyměněn i volant.

Zdroj: novinky.cz

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Subaru Legacy IV BL / BP

Toto je článek o modelu Subaru Legacy IV BL / BP

Facelift pro Legacy

Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI) a globální výrobce dopravních produktů a produktů pro letecký průmysl a výrobce vozidel Subaru, se bude účastnit pařížské Motor Show 2006 s faceliftovanou modelovou řadou Legacy/Outback.

Novinkou v modelové řadě legacy/Outback je systém ovládání motoru SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive), který lépe přizpůsobuje a optimalizuje spolupráci motoru a převodovky. Navíc...

Subaru Legacy STi B4

Příznivci japonské automobilky Subaru už dlouho volali po úpravách i velkého sedanu Legacy. Jenže s ním se čekalo dlouho - až do současné doby. Nyní se objevuje Subaru Legacy upravené do verze STi. Jenže bohužel zatím jen pro Japonsko.

Subaru Legacy nabízené v Japonsku si vzala do parády speciální sportovní odnož značky Subaru Technica International (STi). Ti se pozastavili jak nad vzhledem, tak ...


Články