Články


Facelift pro Legacy

2006-09-08 Přečteno: 2 381x

Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI) a globální výrobce dopravních produktů a produktů pro letecký průmysl a výrobce vozidel Subaru, se bude účastnit pařížské Motor Show 2006 s faceliftovanou modelovou řadou Legacy/Outback.

Novinkou v modelové řadě legacy/Outback je systém ovládání motoru SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive), který lépe přizpůsobuje a optimalizuje spolupráci motoru a převodovky. Navíc disponuje třemi různými druhy sepnutí elektroniky: ekonomickým režimem, sportovním režimem a ostrým sportovním režimem.

Tato novinka je aplikována v modelech s třílitrovým motorem. Inženýři Subaru se navíc snažili o další přiblížení se požadavkům na ochranu životního prostředí včetně optimalizace spotřeby paliva (až o 10 %). Další zlepšení jsou znatelná okolo celého vozu - ať už jde o změny exteriérové či interiérové, přepracovanou karoserii, či lepší podvozkové výkony.

Zdroj: Novinky.cz

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Subaru Legacy IV BL / BP

Toto je článek o modelu Subaru Legacy IV BL / BP

Subaru Legacy STi B4

Příznivci japonské automobilky Subaru už dlouho volali po úpravách i velkého sedanu Legacy. Jenže s ním se čekalo dlouho - až do současné doby. Nyní se objevuje Subaru Legacy upravené do verze STi. Jenže bohužel zatím jen pro Japonsko.

Subaru Legacy nabízené v Japonsku si vzala do parády speciální sportovní odnož značky Subaru Technica International (STi). Ti se pozastavili jak nad vzhledem, tak ...

Legacy 2007

Pro rok 2007 dostane Subaru Legacy mírné změny. Především bude upravena technika, ale i jistých viditených změn dozná i karosérie. Subaru tak chce zvednout zájem o automobil, který si za roky prodejů vydobyl opravdovou úctu.

Subaru Legacy 2007, a to i ve verzi Outback, půjde zanedlouho do prodeje. Zatím se však na něj mohou těšit pouze v Japonsku. Disponovat bude symetrickým pohonem všech kol a t...


Články